ΕΟΔΥ: Σημεία δωρεάν ελέγxου Covid-19 την Παρασκευή 18 Μαρτίου

0
35

Τα σημεία δωρεάν ελέγxου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ αύριο, Παρασκευή 18 Μαρτίου, είναι τα εξής:

1. Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος και Παγκάλου, (απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Γεωργίου), 09:30-15:00

2. Δ. Διονύσου, Πεντζερίδου 3, πολιτιστικό κέντρο του Αγίου Στεφάνου, 09:30-15:00

3. Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00

4. Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00

5. Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00

6. Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

7. Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00

8. Δ. Αγ. Αναργύρων, Α’ ΚΑΠΗ Αγ. Αναργύρων, Νικ. Πλαστήρα & Κλεισούρας, 09:30-15:00

9. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00

10. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Ευπαύλεως, 09:00-15:00

11. 1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο,Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

12. 2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ,  09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

13. 3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

14. 4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

15. 5ο Δημοτικό Ιατρείο-‘Ανω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

16. 6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

17. 7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου),09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

18. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30

19. Δ. Πυλαίας, ΚΑΠΗ Πανοράματος, Αγ. Γεωργίου 4, 09:00 – 15:00

20. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:00-15:00

21. Δ. Θέρμης, ΚΑΠΗ Θέρμης, Ιασωνίδου 19, 09:00-15:00

22. Δ. Ευόσμου-Κορδελιού, Ισόγειο Δημαρχείου Ευόσμου, Παύλου Μελά 24, 09:00-15:00

23. Δ. Αμπελοκήπων-Μενεμένης, Β’ ΚΑΠΗ Αμπελοκήπων, Ελευθερίας 55, 09:00-15:00

24. Δ. Δέλτα, Συνεδριακό Κέντρο Σίνδου, Αλ. Παπάγου 7, 09:00-15:00

25. Δ. Ωραιοκάστρου, Α’ ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:00-15:00

26. 8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 09:00-15:00

27. 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Τριανδρία, Ηρώων 4, 09:00 – 15:00

28. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 09:00-15:00

29. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην  Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00

30. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30

31. Χαριλάου, 6ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00.

32. Αιτωλοακαρνανία,Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

33. Αιτωλοακαρνανία,Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Δημητρίου, 08:30 – 14:00

34. Αιτωλοακαρνανία,ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:30

35. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

36. ‘Ανδρος, ΚΥ ‘Ανδρου, 09:00-17:00

37. ‘Ανδρος, Γαύριο (παλιό Δημοτικό), 10:00-16:00

38. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, ‘Αργος, 09:00-15:00

39. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

40. Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00

41. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00

42. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Λαγκάδια (Δημαρχείο), 10:00-11:15

43. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Βαλτεσινίκο, 11:30-12:30

44. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Βυτίνα, 13:00-14:30

45. ‘Αρτα, Κέντρο Υγείας-ISOBOX, 08:30-15:30

46. ‘Αρτα, Γενικό Νοσοκομείο ‘Αρτας, 08:30-15:30

47. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

48. Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:30

49. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Οίκημα Μάνα και Παιδί, 09:00-15:00

50. Αχαΐα, Πάτρα, Πανεπιστήμιο χώρος Εστίας, 09:00-14:30

51. Βοιωτία,Πνευματικό Κέντρο Θήβας, Πινδάρου 112, 09:00-15:00

52. Βοιωτία,Αίθουσα Χορωδίας Δήμου Θήβας,11:00-14:30

53. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00

54. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:30

55. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο, Λεωφόρος Δημοκρατίας 306,  08:30-15:30

56. Έβρος, Κέντρο Υγείας Σουφλίου, 09:30-14:30

57. Έβρος, Νομαρχείο Αλεξανδρούπολης, Σουλίου 2, 09:00-13:00

58. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00

59. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

60. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο Καπη Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκη Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00

108. Λάρισα, Μύλο του Παππά, 8:00-15:30

109. Λάρισα, Πλατεία Αγιάς / Δίπλα από τα γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου 9:00-15:00

110. Λάρισα, ΚΑΠΗ Γιάννουλης, 8:00-15:30

111. Λάρισα, Πυργετός , Περιφερειακό Ιατρείο, 9:00-12:00

112. Λάρισα, Αιγάνη, Περιφερειακό Ιατρείο, 12:30-15:00

113. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00

114. Λασίθι, Αίθουσα Δημαρχείου Τζερμιάδο, Δήμος Οροπεδίου Λασιθίου, 10:00-14:00

115. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

116. Λέσβος, πίσω πλευρά Δημοτικού Θεάτρου, 10:00-14:00

117. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

118. Λήμνος, Μύρινα, παλαιό θυρωρειο Γ.Ν.Λημνου,Ηφαιστου 1, 08:45-14:45

119. Μαγνησία,ΚΑΠΗ Αγ . Βασιλείου Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:30-15:30

120. Μαγνησία, Μεταξουργείο, Καραμπατζάκη & Αναπαύσεως, 09:00-14:30

121. Μαγνησία,Αλμυρός.Αγίου Τρύφωνος 2 (Έναντι Κ.Υγείας),08:30-15:00

122. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30

123. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Δασκαρόλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00 – 14:00

124. Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30

125. Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:30 – 14:30

126. Νάξος, Πολιτιστικό Κέντρο Φιλοτιου 7:30-11:00

127. Νάξος. Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου Χώρα 7:30-14:30

128. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00

129. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-11:30

130. Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα Νάουσας, 12:00-14:45

131. Πάτμος,Σκάλα,Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον,08:00-15:00

132. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως,08:30-15:30

133. Πέλλα, Δημαρχείο Κρύας Βρύσης, Βασιλέως Παύλου 65, 08:30 – 11:00

134. Πέλλα, Δημαρχείο Σκύδρας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 11:30 – 15:30

135. Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00

136. Πιερία, Αστική Σχολή Κατερίνης, 08:30-15:30

137. Πρέβεζα,Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ.Βενιζέλου 20, 09:00-15:00

138. Πρέβεζα, ΚΑΠΗ Φιλιππιάδας, Φιλιππιάδα, 09:00-12:00

139. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

140. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

141. Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-15:00

142. Ροδόπη, Βασιλείου Κουτουμάνη, Σάπες, 09:00 – 14:00

143. Ρόδος, Πλησίον Ακταίον, Μανδράκι, 09.00-14.30

144. Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

145. Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Κ.Υ Καρλοβάσου Σάμου, 08:00-15:00

146. Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Γ.Ν. ΣΑΜΟΥ, 09:00-11:30

147. Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, Βαθύ, 08:00-15:00

148. Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-15:30

149. Σέρρες, Βαμβακόφυτο, Κτίριο κοινότητας, 10:00 – 14:00

150. Σκιάθος,Λιμένας Σκιάθου, 08:00-15:30

151. Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00

152. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

153. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού 07:30-13:30

154. Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ 10:00-15:30

155. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας 08:00-11:00

156. Τρίκαλα, Κέντρο Υγείας Πύλης 08:30-11:00

157. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00-15:00

158. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00-15:00

159. Φθιώτιδα, Δημοτικό Κατάστημα Μαρτίνου, Δήμος Λοκρών, 09:30-11:30

160. Φθιώτιδα, Δημοτικό Κατάστημα Μαλεσίνας, Δήμος Λοκρών, 12:00-14:00

161. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

162. Φλώρινα, ΔΕΤΕΠΑ Αμύνταιου, Πλατεία Δ. Μάκρη 36, 08:30 – 15:00

163. Φλώρινα, Μελίτη, Παλαιό Κοινοτικό Γραφείο, 09:00 – 14:30

164. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο ‘Αμφισσας, 08.00-14.00

165. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

166. Χαλκιδική, Πολύγυρος, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου 09:00-15:00

167. Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 18:30

168. Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 08:30 – 15:30

169. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:00 – 14:00

170. Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χίου, Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30

Πηγή: madata.gr